czwartek, 10 grudnia 2015

Darmowe tapety świąteczne
Od zawsze wielką frajdę sprawiało mi ustawianie na komputerze tapet, które aż będą zapraszały korzystania z peceta. I jak się tak zastanowię, to zawsze wiele godzin przesiadywałam na stronach oferujących cudowne tapety po czym kończyło się tym,
że albo wykorzystywałam jakieś znalezione na dysku własne zdjęcia(niekoniecznie ciekawe), albo tworzyłam coś w Paincie lub Corelu ( i to również niekoniecznie było ciekawe).

Ale to było gimnazjum, dawne czasy! Potem pochłonęły mnie inne dziedziny życia i zupełnie pozbawiłam swoje komputery oryginalności ustawiając domyślne tapety Windowsa czy Linuxa. 
Teraz, w czasie mojego ulubionego w roku okresu ( Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta) w końcu wygrałam z monotonią i postanowiłam stworzyć coś ładnego, co będzie tworzyło klimat przedświąteczny nawet w zwykłe, pełne pracy, szare nudne dni. 
Postanowiłam się z Wami podzielić efektami i stworzyłam grafiki, które mogą ożywić pulpit i choć troszkę umilić czas spędzony przed komputerem albo smartfonem. ( Tapeta HoHoHo! aktualnie upiększa ekran mojego telefonu :) )

Chciałam się z Wami podzielić tymi tapetami, więc udostępniam je w 4 popularnych rozdzielczościach. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz