czwartek, 31 grudnia 2015

Postanowienia noworoczne - lista postanowień noworocznych do pobraniaDopiero co witaliśmy rok 2015 a teraz, nagle i niespodziewanie, nadszedł czas podsumowań i przygotowania do kolejnego roku. Cieszę się, że na miniony rok nie patrzę z żalem, przeciwnie, jestem miło zaskoczona tym ile postanowień udało mi się zrealizować i tym, że nie spotkały mnie żadne większe niepowodzenia.

Mam nadzieję, że 2016 rok będzie równie dobry, a nawet lepszy. Mam mnóstwo planów i pomysłów i mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować w przyszłym roku. I tego też życzę z całego serca Wam. 

Żeby ułatwić realizację noworocznych postanowień przygotowałam dwa szablony list, które ułatwią zapamiętanie i realizację planów na 2016 rok. 

Nigdy nie spisywałam swoich postanowień, a jeśli nawet udało mi się to zrobić to na wyrwanej kartce z zeszytu, którą chowałam głęboko do szuflady. Tam czekała na odhaczenie zrealizowanych planów pod koniec grudnia i niespecjalnie zwracała moją uwagę przez resztę roku. I choć większość swoich postanowień zrealizowałam, to o kilku przypomniałam sobie dopiero ostatnio, kiedy zaczęłam analizować zeszłoroczną listę.

W tym roku postanowiłam stworzyć coś co niekoniecznie będę chciała chować, a wręcz przeciwnie. Postawię  listę w takim miejscu, żeby na bieżąco motywować się do działania i nie odkładać na potem. Jeżeli macie już plany na nowy rok i lubicie mieć wszystko spisane pod ręką i gotowe do odhaczenia, to mam nadzieję, że moje grafiki przypadną Wam do gustu. 


Linki do pobrania

Dajcie znać czy listy Wam się podobają, a tymczasem życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku  i udanej zabawy sylwestrowej ;)
A Wy robicie postanowienia noworoczne? Udaje Wam się ich dotrzymać? ;)

2 komentarze:

  1. Jak tylko naprawie drukarkę to wydrukuje. Bardzo ładne te listy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że Ci się podobają. Mam nadzieję, że się przydadzą ;)

    OdpowiedzUsuń