O mnie

Cześć!

Jestem Nika i serdecznie witam Was na moim blogu.

Blog Minti Dot powstał, ponieważ do tej pory trudno mi było znaleźć wśród znajomych odpowiedź na entuzjazm dotyczący moich zainteresowań.
A interesuję się i zachwyca mnie mnóstwo rzeczy. Fotografia, moda, grafika, wizaż, filmy i nowinki technologiczne to moje pasje, ale w rzeczywistości interesuje mnie o wiele więcej.
Na co dzień zajmuję się fotografią, grafiką i  wizażem, którymi zajmuję się zawodowo, a w międzyczasie studiuję na Akademii Sztuk Pięknych.

 Stworzyłam to miejsce, żeby mieć motywację do dalszego tworzenia i poszukiwania w codzienności tego, co cieszy najbardziej, żeby móc pisać i dzielić się z Wami pasją i tym co mnie inspiruje. I nie tylko, żeby się dzielić ale także po to, żeby was zarazić twórczym spojrzeniem na świat i czerpaniem z niego tylko tego co pozytywne i napędzające do działania. :)
Początkowo zakładałam, że bedzie to blog tylko i wyłącznie fotograficzny, ale po długich przemyśleniach doszłam do wniosku, że jest tyle innych ciekawych rzeczy o których można pisać, o których i tak napiszę, że nie dam rady ograniczyć się do jednej kategorii.

Mam nadzieję, że Minti Dot stanie się miejscem wyjątkowo twórczym, które będzie Was i mnie inspirowało do poszukiwania i rozwijania własnych pasji.